Hlavní navigace

Názor k článku Diskuse na Novinkách – prázdné, sterilní a ve znamení marketingu od xpckar - Já, patrně narozdíl od vás nebo jiných, umím...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 18. 3. 2009 11:38

  xpckar (neregistrovaný) ---.net.upc.cz
  Já, patrně narozdíl od vás nebo jiných, umím asi číst za ta mnohá léta na Internetu mezi řádky, úplně automaticky vynechávat i celá vlákna nesmyslů a offtopic, a najít si ty skutečně pro mě užitečné příspěvky, a to najít i ve stovkách příspěvků v jedné diskuzi do několika minut (a myslím si, že takových je nás už většina, jen marketing o tom ještě jaksi neuvažoval nebo to dokonce nepochopil, že to takto normálně funguje).
  Jenže tímhle jste právě i ty užitečné příspěvky ufikli, takže tam už nemám číst co, holý fakta najdu kdekoliv jinde, kde navíc názor hodim kromě vymýšlení a psaní ve vteřině, protože u mnoha serverů jakákoliv registrace fakt zdržuje (když pomineme ony osobní údaje - který bych doporučoval ale nepomíjet vůbec).
  Navíc si tím pádem uvědomte, že na Internetu už dneska! potřebuje běžnej uživatel registrací několik, až desítky, a to člověka při/před další registraci/í pořádně otráví, až k ignoraci takových dalších, registraci požadujících, serverů.
  Příklad: Na Živě jsem komentoval dříve mnohem víc. Když přišla registrace, už to dělám jen sporadicky, kdy se mi opravdu chce k tomu něco říct.