Hlavní navigace

Názor k článku Diskuse na Novinkách – prázdné, sterilní a ve znamení marketingu od anonym - Zvláštní -- posuzovat to, zda někdo patří k...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 19. 3. 2009 9:11

  bez přezdívky

  Zvláštní -- posuzovat to, zda někdo patří k elitě, na základě formy jeho výroků (a nikoliv obsahu).

  Jsem v pokušení sem kopírovat hezky jeden za druhým diskuzní příspěvky pod náhodně vybranými články, abychom viděli, zda skutečně nyní jsou ty diskuze "kvalitnější".

  Ono totiž někdy může jedna sprostá nadávka vyjádřit situaci mnohem přesněji než slušňácká slovíčka, pokud ten, kdo ta slovíčka používá, diskutovanému tématu nerozumí vůbec.

  Kupříkladu toto je nejpopulárnější příspěvek k tématu chybějící miliardy na zvýšení platů ve školství:

  "Nesouhlasím se zvyšováním platů učitelů.Nejsou pro ně závazné učební osnovy a tak se učí co nejméně.Děti se poflakují po t.zv.exkurzích či jiných akcích,zameškaná docházka se už nemusí omlouvat, jsou samé volno, prázdniny a ředitelské volno.Ve vyšších stupních se vysvědčení či diplomy dají koupit beze zkoušek..."

  (podotýkám, že hlasovat "Souhlasím" / "Nesouhlasím" můžou pouze ti, kdo se zaregistrovali, tzn. ti, kterým vy říkáte "elita")

  Elita také u článku o tom, že ČSSD nehodlá na svůj sjezd pustit novináře, rozhodla, že nejlepším (tedy s nejvíce souhlasy ostatních členů elity) příspěvkem je:

  "Posledné roky se vůbec dějí v naší zemi VELMI prapodivné věci....jinak děkujeme Novinkám za evidenci našich e-mailů, IP, telefonů a adres........není nad svobodu a demokracii, pravdu a lásku.....:-)"

  Dalo by se pokračovat hezky článek vedle článku, NIKDE údajná elita není schopna vyprodukovat kloudný diskuzní příspěvek.