Hlavní navigace

Názor k článku Divák Stream.cz vidí průměrně 18 minut měsíčně, server chystá nové pořady od pp - škoda že všechny prostředky Seznamu jdou do vylepšování...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 4. 2014 10:51

  pp (neregistrovaný) ---.cbcnet.cz

  škoda že všechny prostředky Seznamu jdou do vylepšování těchto služeb a nezbývají prostředky na zázemí pro inzerenty.

  Peněženka je nefunkční zmetek, kde se nedají slučovat účty se stejným IČ, mazat nikde nepoužité účty, jsou tam umělá omezení na změnu IČ atd.

  Již snad rok řeším debilní scénář, kdy na jednom účtu se válí desetitisíce, ale ten účet má jiné IČ, než na jaké byly obchodníkem prostředky fakturovány. Změnu IČ nějaký idiot zablokoval jen na okamžiky, kdy prostředky budou v desítkách korun. Ovšem nedohodl se s tím jiným idiotem, který peněženku rozdělil na kapsy.

  Takže dostat všechny kapsy do takového stavu znamená přestat používat placené služby. A to nejen přestat používat naráz, ale trefit přesně ten okamžik, kdy je účet mezi nulou a čtyřicetikorunami, protože ty placené zmetky chodí jinak do mínusu a pak se například v případě zboží.cz kampaně zablokují a nelze vytvořit nové nouzově placené třeba z jiné peněženky. Stejně tak nelze obejít jiným účtem inzerujícím stejný feed zboží, protože původní účet je demencí Seznamu bloklý a nějaký další idiot si vymyslel další kontrolu. Podpoře je to jedno, mají přece svá pravidla, co na tom že jejich chybou (návrhu, obchodníka, ...) se něco podělalo. Vyřeš si sám nebo nepoužívej, kašleme na tebe.

  Srovnejme třeba s jednoduchý Googlem, kde se zadá platební karta a o nic se člověk nemusí starat. Žádné pitomé kapsy na peníze, žádné sebeblokující se služby, žádné nadbytečné kontroly. Žádné výhody pro inzerenty platící skrze cesťáky. Jsi ochoten platit za službu, tak tady ji máš a děkujeme, že nás používáš.

  (sorry, vyblil bych si svou dnešní frustraci z neřešitelné situace pod PR sdělením na odporný zmetek zvaný Zboží.cz, ale tam je diskuze bloklá)