Hlavní navigace

Názor k článku Domažlický piktogram aneb co jsou ty kostičky? od Enik - že jakákoliv přechodná období, varovné piktogramy, souběžná vysílání...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 17. 7. 2007 8:56

  Enik (neregistrovaný)
  že jakákoliv přechodná období, varovné piktogramy, souběžná vysílání a jiné hlouposti jsou prostě jen hlouposti!
  Jděte mezi lidi a řekněte jim, že od 1.8. přestanou jezdit autobusy, že si všichni musí koupit auto. Každý Vám řekne, že je to blbost, že autobusy jezdí už tak strašně dlouho, že je přece nikdo nemůže zrušit. Lidi tomu uvěří, až opravdu přestanou jezdit! Tohle je ten samý případ. Televize vysílá už 54let, tak není možné, aby ji někdo vypnul.
  Jelikož se na TV obrazovce objevují i méně uvěřitelné věci jako je např. jaderný výbuch v Černém dole, tak tyto věci nechávají lidi naprosto chladnými. Já osobně jsem ještě na ČT neviděl spot, který by vysvětloval, co to ten piktogram vlastně znamená!
  Je to všechno jen jasným důkazem, že na ASO se musí připravit především prodejci a montéři. Divák už bude jaksi donucen. Všechno se opravdu vyřeší během několika málo dnů po vypnutí. Lidé bez TV nebudou, a tak se rychle začnou zajímat o to, co se vlastně stalo. Nějaká tříměsíční lhůta pro souběh nikoho nezajímá. Je to jen jasný důkaz pošetilosti našich zákonodárců a také některých ředitelů některých TV.