Hlavní navigace

Názor k článku Dubnová volba ředitele: Radě České televize nikdo nenařizuje, který termín má zvolit od Steve - Jinak k televizi .... Snad asi každej si mohl...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 17. 2. 2017 16:04

  Steve

  Jinak k televizi ....

  Snad asi každej si mohl všimnout, že je třeba něco s Českou Televizí udělat: není transparentní, je křečovitá POUZE určitých zájmů, není objektivní, není televizí celého národa který si jí platí nucenými koncesemi.

  Co se týká Rady, tak to je taky katastrofa .... Mají tam nastrkaný lidi který jim pasujou do krámu, rada nereaguje na co by měla správně, často mlčí a dělá že nevidí - neslyší, jindy zase na nějaké prkotiny vyskočí zbytečně jak čertík z krabičky - mnohdy je to nějaká pitomost.

  Nevím, mám pocit že je to pod Dvořákem ztrnule zformovaná televize, která nesmí vybočovat - jinak "ty ty ty!".

  Taky mi vadí že se musím dívat na ProRomské aktivity, ač oni si tu televizi neplatí .... pokud vůbec někdo, navíc jsou to přivandrovalí cizinci - budu-li nezaujatý a objektivní. Proč pro ně muset vysílat? Dobře, něco max v rubrice pro menšiny - tak jako pro ostatní. Doufám že už se nebude příště ČT angažovat v projektech něco jako byli v minulosti ony Paterčata apod pro-romský skvosty! (ostatně jsu to Cikáni, žádní Romové - už by se měl ten paskvil přestat používat, jiné národy žádného Roma nemají)