Hlavní navigace

Názor k článku Echo24 připravuje bič na AdBlockery. Bude se platit od Milan - Internet me živí. Vždy jsem reklamy bral, jako...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 4. 3. 2016 9:39

  Milan (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Internet me živí. Vždy jsem reklamy bral, jako cenu za to, že mám obsah "zdarma" a asi jako každý občas na nějakou reklamu klik, když mě zaujala. Prostě stav, jak by si asi všichni přáli aby to fungovalo.
  Bohužel někdy loni začal nástup agresivní reklamy. Celostránkové inzeráty, kde se spustí video i se zvukem(!!!!) na každém rohu. A to mě tak vytáčelo, že jsem po tom AdBlocku sáhl. Není nic otravnějšího, než reklama se zvukem! Zvlášť, když jste v práci.
  Druhá věc je, že x aktivních reklam na stránce tak vytíží procesor na slabších počítačích, že jsou díky reklamamám prakticky nepoužitelné. Řešení - zase AdBlock.
  Zavedete platbu? OK, nechte si svůj obsah, najdu si jiný zdroj. Jiný zdroj kde provozovatelé nemají pod čepicí nasráno a při zveřejňování reklamy myslí i na uživatele. Protože stránka která lidi sere sama o sobě, nakonec o své čtenáře stejně příjde, ikdyž má obsah.