Hlavní navigace

Názor k článku Erika Luzsicza analyzuje důsledky prodeje televizní skupiny Nova od anonym - Konvertor jsem si samozřejmě vyměnil sám, to nepopírám....

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 11. 2017 12:16

  bez přezdívky

  Konvertor jsem si samozřejmě vyměnil sám, to nepopírám. Ale i kdyby to dělala firma, tak je to max. +1500Kč i s dopravou, což za 19 let opravdu není nijak závratná suma.
  19 let přijímač pochopitelně taky nemám jenom 1, za tu dobu jsem měl soukromě 3 (Humax, TechniSat, Golden). V porovnání s tím, že u pozemního vysílání bych nakupoval set-top-boxy (když neberu v potaz nákup rovnou nového televizoru, což se týká jak satelitního, tak pozemního příjmu), to opět není nikterak vysoká částka.
  Takže zbývá platba za služby, která je ovšem platbou jako cokoliv jiného. Když chci např. internet doma, tak za něho taky musím platit a nikdo mně ho nedá zadarmo. Ten zadarmo je tak akorát někde ve veřejné knihovně, kam ovšem kvůli zjevnému nepohodlí chodit kvůli tomu nebudu. Totéž u SAT vs. DVB-T, SAT mně dává vyšší kvalitu a podstatně širší programovou nabídku, než DVB-T. A proto platbu beru zcela přirozeně :-)
  O stížnostech, jak komusi cosi nehraje apod., se nebavme. Je také spousta diskuzí na téma, jak nehraje pozemák, jak nefunguje kabel, jak vypadává IPTV a samozřejmě ten SAT. Tady spíš není od věci zjistit příčinu, než si jenom někde stěžovat na FB naprázdno.