Hlavní navigace

Názor k článku Erika Luzsicza: Přechod na DVB-T2 by mohl způsobit posílení placených platforem od Kaz - Dobrý den, děkuji za rozsáhlou reakci, zřejmě se bohužel...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 24. 7. 2016 20:13

  Kaz

  Dobrý den,

  děkuji za rozsáhlou reakci, zřejmě se bohužel neshodneme. Podle mě není na tomto webu z profesionálního hlediska vhodné uveřejňování takových článků od osob těsně napojených na soukromé společnosti, , přestože jsou označeny jako glosa.

  Na tomto článku je vidět, jak je poměrně jednostranně zaměřen na propagaci technologií, pomocích kterých se vysílají kanály společnosti, kterou autorka zastupuje.

  Trochu lépe bych to bral, kdyby to byl článek na zdejším blogu, ale i tak je dle mě tendenční, zavádějící a zasloužil by si označení "PR", nebo alespoň výrazný nadpis ve stylu "Uveřejňujeme názor autora/společnosti X k problematice Y".

  Předpokládám, že i tento článek prošel Vaší úpravou a schválením a v tom případě ho já beru bez patřičného označení jako názor/souhlas redakce, stejně třeba jako jako články redaktorů na idnes.cz, za které šéfredaktor odpovídá.

  Brzké spuštění DVB-T2 přeje Kamil Zmeškal.