Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Facebook mazal falešné účty a stránky, WordPress na křižovatce a Google chystá podcastovou aplikaci od Klik je cvik - ,, WordPress prý stojí na křižovatce. ,, WP na...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 26. 8. 2018 21:34

  Klik je cvik (neregistrovaný) 84.19.86.---

  ,, WordPress prý stojí na křižovatce. ,,

  WP na žádné křižovatce nestojí jen návrháři a vývojáři, kteří jsou již spokojeni s úpravou témat WordPress, stránek a příspěvků, pravděpodobně stráví spoustu času experimenty s pokusy a chybami. Noví WP uživatelé časem zjistí Gutenberg má své omezení to je tak vše. Problém WP je v samotné komunitě kde i za peníze mnohdy nedostanete to co je prezentováno a nezbude vám nakonec nic jiného než se učit a to je zřejmě to na co autor článků naráží že uživatelé se prostě nechtějí učit, protože žiji v mylném domnění že internet je Facebook, Twitter, YouTube atd. a že všechno ostatní jde na internetu samo nebo jen díky zmíněným globálním hráčům na kterých mají přeci tu ,, stránku -web ,, :)

 • 26. 8. 2018 21:54

  PetrN (neregistrovaný) 212.4.155.---

  Souhlasím s Vámi, o žádnou křižovatku se nejedná, Gutenberg je jen buzzword, pagebuildery typu Gutenberg už dávno pro různá CMS existují, stejně tak se dá na různých CMS včetně Wordpressu postavit kvalitní e-commerce řešení. Na příkladu Facebooku se dá dobře ukázat, co se stane, když svěříte vaše data, vaši prezentaci, atd. nějaké "velké" službě. Jednou změní podmínky a neuděláte s tím nic. Navíc, pokud si spočítáte náklady v měsíčních poplatcích (zvláště u e-commerce řešení), rozhodně není vše tak jednoznačné.

 • 27. 8. 2018 13:40

  hbsfdas (neregistrovaný) 217.23.3.---

  Hlavně, pokud někdo umí programovat, tak od WP uteče. Stačí si přečíst jak to tam chodí, to se pak ani nedá dívit, že se WP kódově neposunul a je to pořád stejná babračka.

 • 29. 8. 2018 23:37

  Klik je cvik (neregistrovaný) 84.19.86.---

  Všeobecně platí že přečíst neznamená vědět. ;)

  Proč by utíkali ? WP je právě docela v poho, jen to chce opravdu poznat mantinely a základní principy tvorby listu a jeho smyslu ..