Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Ferguson ARIVA@link 200: HD satelitní přijímač s velice zajímavými funkcemi od anonym - Máte pravdu, došlo k chybě i překlepu u...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 29. 10. 2010 8:27

  bez přezdívky
  Máte pravdu, došlo k chybě i překlepu u DHCP - nastavení vlastní IP-adresy atd. Pokud máte zájem, můžete mi prosím na můj mail sdělit další připomínky, budu rád.
  Pokud má někdo zájem blíže se seznámit s přijímačem odkazuji na adresu kterou uvedl Ivan:http://www.optexcz.eu/download/709992cz. pdf. Tyto přijímače jsou téměř identické i svým firmware a tak pro detailnější seznámení s multimediálními funkcemi je tento manuál výbormý (lepší, než je dodávám s popisovaným přijímačem).
 • 29. 10. 2010 7:13

  bez přezdívky
  Už první věta cituji "Nabízí pokročilé síťové funkce po telnetu: internetová rádia Jamendo, YouTube, Picasa, VideoLAN, twitter, flickr, SHOUTcast, UpnP, RSS atd.)" usvědčuje autora, že nejspíš o počítačích a sítích ví velmi málo. Dosvědčují to i další chyby jako "DHCR" místo DHCP apod.

  Z této neznalosti nejspíše vyplývá i celé zaměření článku. Sice se dozvíme jak vypadá interní flash a další věci kolem televizní/sat části ale k internetovým službám se nedozvíme vlastně NIC - jen opis zkratek odněkud z krabice.

  Je to docela škoda, protože právě síťové služby jsou to co má tento model navíc proti "normálním" HD satům.

  Celou recenzi tedy považuji za značně okleštěnou a navíc nešťastně svěřenou nesprávné osobě, bohužel..