Hlavní navigace

Názor k článku Filip Horký (FlashNews): Z webů médií bereme jen to, co podle zákona můžeme od anonym - Podobný rss agregátor provozuji už 14 let. Tedy...

  • 15. 11. 2020 10:05

    bez přezdívky

    Podobný rss agregátor provozuji už 14 let. Tedy musim se smát té horké demagogii kdy se tvrdí, že jsou tam kde jiní po letech provozu. Já zde tvrdím, že jste přišli se službou kterou jiní udělali třeba už před 14 lety .. například jako já nebo jíní. Sice ta moje služba není tak hezká atd. Ale mne stačí. Vybrat si tam zdroje co chce vidět může také každý sám.
    A mimochodem, pokud jsem chtěl používat rss či logo konkrétního vydavatele, tak jsem se ho slušně zeptal v mailu, kde jsem jim představil mojí službu. Pokud nesouhlasil, tak jsem to logo tam nedal a nebo jsem tam dokonce nedal celý web. Stačí být slušný a ne dělat stylem to co vy: "neděláme nic co není v zákoně" V každém případě tenhle váš projekt bude fungovat tak dlouho dokud seženete dost investorů aby ty vaše výplaty ufinancovali. Já můj agregátor budu provozovat dál protože jeden člověk na to stačí spolehlivě s investicí času cca 1-2 minuty denně a jednou za pár let tomu dám tak dva dny na upgrady. Baví mne to a nejde mi jen o peníze.