Hlavní navigace

Názor k článku Foto: Unikátní ústředna v Dejvicích dosloužila. Uvolní místo kancelářské budově od XIII - Když oni lidi nemají soudnost. Hlavní výhodou života...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 11. 4. 2017 8:17

    XIII (neregistrovaný) 185.137.18.---

    Když oni lidi nemají soudnost. Hlavní výhodou života ve městě je přece to, že mám všechno pod nosem a nemusím nikam jezdit. Přesto mraky lidí na západním břehu Vltavy každý den vstanou a jedou do práce na východní břeh, zatímco mraky lidí z východního břehu jedou do práce na západní břeh - jen proto, že jsou líní najít si práci poblíž bydliště nebo bydliště poblíž práce. Jinými slovy, nepoužívají dopravu z nutnosti, nýbrž z plezíru - a člověk, který potřebuje někam odvézt nějaký náklad, aby se kvůli nim naučil teleportovat.

    Myslíte, že v té kancelářské bedně v Dejvicích budou pracovat místní? Určitě se tam budou sjíždět okravatovaní tydýti z celé Prahy, o satelitech nemluvě. Takže další zbytečná doprava nasměrovaná do míst, kde už teď dvakrát denně jedou auta krokem. Dvacet tisíc čtverečních metrů okravatovaných tydýtů navíc - přesně to Dejvice potřebovaly. Jen houšť: všichni si budeme krásně zaclánět a lézt na nervy, až nám z toho jednoho krásného dne kolektivně hrábne... ;)