Hlavní navigace

Názor k článku František Peterka (Driveto): Letos chceme prodat 2500 aut a za rok jít do ciziny od Bubla - Auta mi nepřijdou jako vhodný sortiment pro prodej...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 4. 5. 2017 9:45

    Bubla (neregistrovaný) 89.24.119.---

    Auta mi nepřijdou jako vhodný sortiment pro prodej přes internet. Zrovna teď kupuju nové auto. V úvodné fázi bych asi uvítal mít někde možnost přehledně porovnat parametry a ceny vozů pro nějaký předvýběr, ale pak si stejně člověk chce vybraná auta projet a tak musí pár autosalonů navštívit.
    Když si pak člověk vybere auto, tak nemá důvod ho kupovat jinde, než v nejbližším autosalonu, protože všichni prodejci mají stejné ceny, stejné akce a stejné podmínky. I skladové vozy jsou v nějaké centrální evidenci, takže až na pár předváděcích vozů co maj autosalony u sebe, si člověk vybírá ze stejných vozů za stejných podmínek.

    Co by bylo pro mně jako pro zákazníka lákavé, je možnost vrátit zboží zakoupené přes internet, takže bych si mohl auto pořádně projet a případně vrátit. Ono za patnáctiminutovou jízdu s prodejcem za zády to auto zase tak moc neotestujete. Na něco přijdete časem, u minulého auta jsem třeba až po čase, při první jízdě po dálnici, zjistil, že když si při jízdě na tempomat "odložím" pravou nohu tak mě tlačí hrana středového tunelu do kolena. Ale obávám se, že z toho se prodejci nějak vykroutí, to by pro ně bylo asi likvidační.