Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Gmail odstavuje chat, konec otevřené sítě Google Talk se opět přiblížil od Petr - Jestli to odstřihnou, tak mám problém. Hromada známých...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 6. 2015 21:29

  Petr (neregistrovaný) ---.55.broadband12.iol.cz

  Jestli to odstřihnou, tak mám problém. Hromada známých jede na nějakém Pidginu a podobných sw a domluvím se s nimi jen proto, že Google Talk je kompatibilní s XMPP. Přímo Hangouts moc lidí nepoužívá, já zase nejdu do FB a tedy i WA, no bude zajímavé kdo "vyhraje". Odklonem od federovaného XMPP (jak ze strany G tak FB) prohráli především uživatelé. Pak se člověk nediví, že se pořád komunikuje před předražené SMS, když už při pár lidech je problém se domluvit na společné službě.
  (já jsem zrovna včera vracel Googlem vnucený Hangouts v GMailu zpět na Talk a napsal jsem jim X důvodů, proč je H horší - no zřejmě to stejně nikdo nečte a i kdyby, nevezme v potaz)

 • 15. 6. 2015 7:44

  JardaA (neregistrovaný) ---.vabo.cz

  Totéž "nové" mapy od Googlu. Spousta lidí preferuje(-ovala) staré, tj. jednoduché, nepřeplácané rozhraní. Sdělují se vyžádané (sic!) názory, píší stížnosti, organizují se petice, vznikla alternativní (rozhraní); Google to samozřejmě vůbec nezajímá.