Hlavní navigace

Názor k článku Huawei začíná v ČR prodávat telefony bez aplikací Googlu. T-Mobile je nabízet nebude od Martin P. - V Huawei App galery pro běžného západ spotřebitele...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 30. 3. 2020 11:16

  Martin P.

  V Huawei App galery pro běžného západ spotřebitele chybí mnohem více aplikací a neřeší to jen instalace bokem.

  Absence Google není jen v samotném obchodu, ale i službách přímo od Google, nebo využívající služby Google. Android kompatibilní telefony i tablety bez Google tu již byly ad první Nokia nebo Foxconn tablet N1. a jak zabodovali víte….. to samé platí o tisíce a jednom smartphonu, který si můžete dovést s Číny. Víc než 90% spotřebitelů je takový smartphone na kulové.

  A to nepočítá různé ty open inciativy o free telefony které pokaždé skončili v propadlišti dějin.

  Už protože třeba u Google máte v cena cloud za v „ceně 15GB“ o tom že tam sou aplikace se kterýma se domluví s přáteli nemluvě. Tohle se netýká jen služeb určených lidí v totalitním prostředí za čínským firewallem. Ale i třeba službami Yandex které tlačí různé „domobrané“ opice .

  Doufám že se dohodnou na kompromisním řešení protože Huawei opravdu žádného Amerického výrobce smartphonu neohrožuje. A představa jak někdo kde kouká po Huawei jinak koupí iPhone je směšná díky cenovému rozdílu.

  Ono to nejí o ničem jiném než o ceně . Tohle je možná vlajková loď ale ty obrovské prodeje kterýma bodují ˇAsijští výrobci nejsou v střední a nižší třídě tedy tam kde se mnoho výrobců nechytá. A kde nečekejte že ti lidé budou platit za služby které mají jinak v ceně.