Hlavní navigace

Názor k článku Igor Třeslín (Storyous): EET není připraveno ideálně, co si budeme povídat od VSkiper - To XML mám před sebou a nepovinného tam...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 9. 9. 2016 14:43

    VSkiper (neregistrovaný) 213.211.53.---

    To XML mám před sebou a nepovinného tam není nic (tedy jestli ještě platí že XML je stále samo-se-definující). Pokud se dají údaje libovolně neposílat, ani dívá svině to už nikdy nezkontroluje. Hash pro jistotu chybí, takže proti sobě bude stát trafikant a MF a každý bude mít svoji verzi účtenky a každý bude tvrdit že tohle on neposlal, respektive nepřijal. Jasně, že různé aplikace posílají data nahoru dolů a možná, že jich posílají i víc, ale EET je minimálně na klientu kvazi-synchronní. Druhý a každý další den už mezi sebou nebudou soupeřit jenom pokladní, na stejnou bránu se budou posílat i dávky oprav z předešlých dní u nichž pokladny nebudou mít ověřené přijetí.
    Jistě že geek na gigabitové žíle s nějakým kilem nemá problém, problém bude mít teta v konzumu v krušnohorském údolí kde rychlost pravidelně padá na úroveň gprs, které reálně hrozí 'kabelový přenos' aka přenos dat na FU v kabele přez rameno, respektive půl milionu pokuta. Teta konzum zavře a voliči můžou nastartovat rolbu a zajet si pro koblihu přez hory a lesy, a potom pro sůl, pro ocet, tři lahváče.