Hlavní navigace

Názor k článku Internetová peněženka Monetka se vrací, získala výjimku od ČNB od LK - No to by se mi v tom Španělsku...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 4. 10. 2004 7:49

  LK (neregistrovaný)
  No to by se mi v tom Španělsku docela prodražilo, navíc oni by chtěli i jméno a adresu obchodníka a já jsem opravdu nechtěl trávit část dovolené tím, že budu obíhat krámy, opisovat si adresy a jména provozoven a pak s tím volat na VISU. I když chápu, že principielně by to tak mělo být.
  Nemám se stížnostmi bohužel moc dobré zkušenosti. Když jsem si stěžoval, že v naší samoobsluze Billa neznají imprinter a nejsou schopni mi autorizovat platbu žehličkou v případě výpadku terminálů (a že to jednou bylo pěkně nepříjemné, protože jsem tam byl cestou z letiště a opravdu jsem neměl ani jednu korunu českou), tak mi řekli (myslím z banky), že to prověří. Nevím, jak to prověřovali, ale žehličku nemají dodnes a autorizaci bez terminálu nejsou schopni provést.
  Když jsem si jednou stěžoval na to, že mi v restauraci označené logem Ticket Restaurant odmítli vzít stravenky (v prosinci) s tím, že budou brzy neplatné (platnost stravenek pro obchodníky končí k 31.1. následujícího roku), tak mi firma Accor Services sdělila, že moje stížnost je neprůkazná a tím to pro ně končí.
  Po takovýchto zkušenostech na to opravdu většinou kašlu, jelikož snaha o nápravu je akorát ztrátou času.