Hlavní navigace

Inzert TV má výpadek, nevysílá v zemském multiplexu 4 ani na internetu

AKTUALIZOVÁNO 17:15 – Vyjádření provozovatele televize se serveru DigiZone.cz nepodařilo získat. Program zahájil vysílání na konci roku 2012. Konkurovala mu dnes již neexistující Tip TV.
Lukáš Polák 1. 2. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Tematický kanál Inzert TV, jehož provozovatelem je společnost InzertMax, má již od včerejší půlnoci výpadek svého vysílání. Program nebyl dostupný prostřednictvím pozemního digitálního vysílání (DVB-T), tedy v multiplexu 4, ani na internetových stránkách http://inzert.tv/, poté bylo vysílání opět obnoveno, ale následně znovu ukončeno. Poprvé došlo k přerušení vysílání přesně čtyři minuty po půlnoci v době, kdy na obrazovce běžela reklama týkající se pánského magazínu Playboy. Tento čas si bylo možné jednoduše ověřit pomocí informační lišty, která je trvalou součástí programu. Aktuálně je obrazovka černá a nevysílá se ani programový průvodce EPG.

MIF mobilni aplikace

Inzert TV v současné době nevysílá - v DVB-T ani na internetu
Autor: repro foto Inzert TV

Inzert TV v současné době nevysílá – v DVB-T ani na internetu

Z ARCHIVU: Do reklamní televize Inzert vstoupil nový investor

Server DigiZone.cz se snažil získat vyjádření jednatele společnosti Tomáše Fuxy, ale ten není k zastižení. Mobilní telefon má sice zapnutý, ale nezvedá ho. Podobně je na tom jednatel Digital Broadcasting, operátora multiplexu 4, Radim Pařízek. Zajímavé každopádně je, že výpadek nastal krátce po půlnoci, a to na začátku nového měsíce, kdy může docházet i k ukončení distribučních smluv. Webové stránky televize fungují nadále bez problémů, na profilu televize na sociální síti Facebook se žádná omluva neobjevila. Poslední zveřejněný status je z 10. prosince loňského roku, od té doby je neaktualizovaný.