Hlavní navigace

Názor k článku IOL vám dá doménu, nebude však vaše! od Petr - Je v tom rozdíl a docela zásadní. U...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 7. 2001 10:40

  Petr (neregistrovaný)
  Je v tom rozdíl a docela zásadní. U IOLu zaplatím až když se stávám majitelem já. U registrátora z Horní dolní můžu taky zaplatit za to že majitelem se stane registrátor.

  Dále bych chtěl poukázat na to že dost dobře jinak to ani dělat nejde, pokud by ty domény skutečně někdo dotoval aniž by za to něco chtěl - prosím informujte mě o někom takovém! Obratem registruji pár tisíc domén....
  Nebo jste si skutečně myslel když jste se dozvěděl o nabídce IOLu že prostě podepíšete smlouvu zaregistrujete si na sebe doménu, no a po měsíci přestanete dalších služeb IOL využívat? (a doménu třeba prodáte). Samozřejmě netvrdím že je správný postup okázale se vychvalovat reklamou "rozdáváme něco zadarmo" - když to tak není, ale myslím že to není případ IOLu. Ale jakmile někde uvidíte nějaký třeba banner tohoto typu, pak napište rovnou jak jste úspěšně podal žalobu za klamavou reklamu.

  Jestli by měl někdo dávat domény když ne zadarmo tak za poplatek rovnající se desetině současného - pak je to NIC! - Tady máte námět na článek - rejpněte do vosího hnízda, zjistěte nakolik jsou ty poplatky ekonomicky odůvodněné. A jak je možné že registrace domény v zahraničí přijde levněji než u nás!!! (a což teprv když vezmu v úvahu platy techniků v cizině a u nás)