Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Ivo Lukačovič: s Googlem budeme bojovat od Libor Ambroz - Email mam od Gmailu - vybiram si postu...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 3. 2007 12:21

  Libor Ambroz (neregistrovaný)
  Email mam od Gmailu - vybiram si postu pres spop3 a ssmtp pouzivam pro odesilani - podporuje to seznam.cz? Na ceske mapy je nejlepsi program InfoMapa, pokud si jej za par korun zakoupite, ci ziskate zdarma s nejakym casopisem, zjistite co jsou to kvalitni mapy s obrovskym mnozstvim nejruznejsich funkci a co je jen osekana, pomala brecka.
  Google ma nejkvalitnejsi vyhledavani, pokud si u nej vytvorite ucet, ziskate moznost prizpusobit si jeho vzhled na web 2.0, muzete si na titulku zvolit sami ktere zpravy se vam zobrazi, ale je tam take volitelne pocasi, kurzy men a mnoho dalsich boxu. Kazdy box na customizovane titulce googlu muzete presouvat mysi do takove pozice, ktera Vam vyhovuje - umi to Seznam?

  Dale pokud se podivame na SPAM filtry, kapacitu schranky (google nabizi zdarma nekolik GB), pro BFU tu mame Google Desktop. Nebo take sluzba google translate, kterou si muzete prelozit libovolne webove stranky (v realtimu) a dokonce i cinsky jazyk uz nikomu po automatickem prelozeni do Anglictiny, nebude cinit zadne problemy. Pozor, google nabizi jeste nespocet dalsich sluzeb, ktere jsou kvalitni, spolehlive, rychle a celosvetove.
 • 9. 3. 2007 13:10

  anonymní
  Nešpinil bych tolik Seznam a rozhodně bych ho nenazýval odpadem.
  Ačkoliv také mám účet u Gmailu, dokážu pochopit, že víc vydělá na BFU, co jim stačí webmail, max. pop3a že nemá smysl investovat do železa i SW pro spop3, simap nebo ssmtp.

  Dále - infomapa je sice fajn, ale osobně jsem si na mapy Seznamu zvykl proto, že k nim mám přístup odkudkoliv, z jakéhokoliv na internet připojeného počítače s víceméně jakýmkoliv grafickým prohlížečem. Navíc, když třeba chci někomu poslat odkaz, kde bydlím, jako ortofoto, je stokrát praktičtější poslat link na Seznamí mapy než screenshot z Infomapy. Už jen proto, že je to kratší a že na mapě Seznamu snadno zjistí, jak se ke mně nejlépe dostane.

  No a že homepage Seznamu lze customizovat minimálně? Opět - kolik % lidí by to použilo a kolik peněz by to všechno stálo? Přestože zrovna vy evidentně nejste cílová skupina Seznamu, měl byste být ochoten přijmout, že jejich obchodní stragie je prostě úspěšná. Přesto, možná spíš právě proto, že je zaměřena na miliony BFU a ne pár těch, co se vyznají.
 • 9. 3. 2007 17:01

  anonymní
  A jak se dostanete k mapam, kdyz nebudete mit moznost pripojeni k internetu? Napriklad pri ceste autem?
 • 9. 3. 2007 18:21

  anonymní
  Na to mám i-Go 2006 a PDA. Má poznámka se týkala toho, že je údajně lepší koupit si Infomapu. Přiznám se, že už dlouho jsem neviděl PC bez připojení na net a tudíž i to je důvod, proč jednoznačně volím Seznamácké mapy.
 • 13. 3. 2007 10:08

  Dusan (neregistrovaný)
  infomapa? Myslite ten software co s pokrytim cele republiky stoji 30.000Kc a ma naprosto stupidni user unfriendly ovladani, ktere je bohuzel uz pet let beze zmeny, protoze vyrobce provadi pouze aktualizaci mapovych podkladu a stupidni rozhrani sveho produktu uz nezmenil ctyri verze?