Hlavní navigace

Názor k článku Jak funguje německé řešení placeného příjmu DVB-T2 v rámci platformy freenet TV od kotanen - 1. řeč byla o velkých komerčních televizních stanicích,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 12. 2017 18:19

  kotanen

  1. řeč byla o velkých komerčních televizních stanicích, které jsou schopny dodat obsah v HD rozlišení. Považuju komerční televizní stanici, která si může dovolit pozemně šířit tři programy za velkou, potíže s pochopením této jednoduché rovnice může mít akorát prodavač žehliček.
  2.Barrandov - další z velkých televizních stanic šíří svoje vysílání na své náklady bez vybírání desátku od diváků, na tom zkrátka nic nezměníte. Tato společnost zvolila takovýto obchodní model, který dokazuje, že to lze.
  3. téma je a stále bude o satelitní a pozemní distribuci, kabel do toho motáte vy, ačkoliv o něm nebyla řeč. Když nevíte z které do které, vždycky plácnete téma úplně od věci, takže ty klišé si nechte na ohlupování předvánočních kupců rychlovarných konvic.
  4. šetři barde střádej, založ firmu na správu karet a podmíněného přístupu v pozemním vysílání a pak třeba kup vysílací kapacitu u Pařízka, budeš v balíku a konečně pozvedneš úroveň pozemního příjmu. Nikdo takovou možnost nevylučuje, ta možnost tady je, je to jeden z mnoha obchodních modelů. Počítejte ale s tím, že jako další možnost a konkurent zde budou televizní stanice, které nebudou potřebovat miliardové zisky a poskytnou obsah divákům zdarma.