Hlavní navigace

Názor k článku Jak vypadá nahrávání seriálů na 4K boxu od O2TV? od Mujmuf - No nevím, článek vlastně o ničem..... Doufám, že...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 8. 2019 10:50

  Mujmuf

  No nevím, článek vlastně o ničem..... Doufám, že se autor nad mým příspěvkem nerozvášní a nebude to brát jako formu útoku, ale spíše zpětnou vazbu.
  Přečetli jsme si vlastně návod jak nahrávat bez nějakých větších zkušeností.
  Vzhledem k autorově předchozí poznámce, že bude tento STB NG podrobně dlouhodobě testovat, bych očekával podrobnější informace a nějaké vlastní poznatky.
  Osobně tento STB NG využívám, máme doma dva.

  Během několika měsíčního používání jsem zjistil těchto pár poznatků:

  1. Po poslední aktualizaci se při timeshiftu již plynule dostanete do předchozího pořadu.

  2. Pokud jste na starém STB použili funkci "nahrát všechny epizody" a začali používat STB NG tak již nedokážete tuto funkci zrušit. Proto pokud se tyto pořady vysílají ve stejný čas na stejné stanici, tak se mi neustálé nahrávají.
  Tato funkce se již totiž na novém STB nenabízí, což je škoda. U informací o epizodě Vám sice O2TV nabídne v záložce "další epizody" i Vámi nenastavené díly k nahrávání. Ale dokáže to pouze 7 dnů zpětně. Takže pokud zapomenete zvolit nahrávání a odjedete třeba na 16 dnů na dovolenou tak nějaké epizody nestihnete.

  3. Pokud zapnete aplikaci YouTube a přehrávané video ukončíte tlačítkem "zpět" na ovladači, dojde k zamrznutí STB. Musí se pak restartovat.

  4. Po ukončení aplikace HBO OD tak se STB sám přepne na seznam kanálu "všechny kanály".