Hlavní navigace

Názor k článku Jak jsem kupoval CDMA od Medvěd - Vážený, i když tato debata není naprosto o...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 22. 8. 2004 17:26

  Medvěd (neregistrovaný)
  Vážený, i když tato debata není naprosto o vztahu drobný podnikatel versus koncový zákazník, musím přiznat, že chyba opravdu mnohokrát je na straně tohoto podnikatele. Tu chybu totiž dělá už v tom okamžiku, kdy cokoli prodává nezaškolenému zákazníkovi, který si myslí, že kupuje tranzistorové radio. Okamžik prodeje takovémuto typu lidí je pak často začátkem mnoha nedorozumění a může vést až k k tomu, že ho dotyčný nespokojený a nepoučitelný zákazník práskne nějaké tlupě úředníků ve Vašem příspěvku zmiňované. Podnikatel je milý pane v úplně stejné situaci jako onen zákazník, i on je obětí dalších dodavatelských firem a je tak mletý ze dvou stran. To je kromě bandy jež nám nyní vládne důvodem mého odchodu z tohoto nevděčného oboru do sféry služeb.

  Autora neznám já a ani Google, zde na Lupě je to podle všeho jeho první dílko.Tím ho jako psavce nechci znevažovat, ačkoli tento článek je značně tendenční a psal ho zřejmě v rozrušení.

  Pokud si Eurotel z několika naštvaných zákazníků vezme ponaučení, možná začne nabízet zaškolení a instalaci přímo u nich.

  Svým příspěvkem jsem nechtěl útočit na neschopnost zákazníků Eurotelu, ale naopak dodat odvahu těm dosud váhajícím si tuto službu pořídit.