Hlavní navigace

Názor k článku Jak motivovat virtuální komunitu ke spolupráci od Marek Antoš - Já se obávám, že směšuješ dvě věci dohromady....

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 10. 2000 17:26

    Marek Antoš (neregistrovaný)
    Já se obávám, že směšuješ dvě věci dohromady. Nadšenecký přístup podle mého názoru _není_ mrtvý a stále je tu velký prostor pro každého, který přijde s dobrým nápadem, stráví u něj dvacet hodin denně a nemusí do něj investovat kromě svojí práce skoro nic. Samozřejmě musí mít taky trochu štěstí, schopnosti, ta věc musí být originální a přitom chytlavá, ale o tom se asi nemusíme přít. Ani neustálé skloňování slova "investor" v internetových kruzích však nezmění nic na tom, že nadšení může stále ještě s úspěchem nahradit peníze.

    Jiná věc je přístup některý lidí, který jsi velmi dobře popsal slovy "bude to supr projekt ktery prodame za tezky prachy". To ale nemá s nadšením nic společného, to je jen snaha svést se na aktuální vlně zájmu o Internet, kdy si řada lidí myslí, že mohou bez většího přemýšlení spustit v podstatě cokoliv a za půl roku to prodat za deset milionů. Většina z nich nedopadne dobře - na druhou stranu kdyby to takhle fungovalo, jdu do toho taky. :-)