Hlavní navigace

Názor k článku Jak nám v Alze aktualizace Windows způsobila výkonové problémy databáze od TakyNeregistrovaný - Myšlenka je to sice dobrá, ale u Alzy...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 1. 10. 2018 15:20

    TakyNeregistrovaný (neregistrovaný) ---.static.masterinter.net

    Myšlenka je to sice dobrá, ale u Alzy jsem už chyby 404 na webu zažil několikrát. A to ani nemluvím o jiných nefunkčnostech, když jsem si dojel vyzvednout si na jejich pobočku mé objednané zboží. Naťukal jsem na jejich terminálu mé telefonní číslo, zaplatil jsem mojí platební kartou, na mobil mi došla SMS zpráva, a při snaze do Terminálu naťukat PIN z té SMS zprávy pro vyzvednutí zboží to pořád psalo, že PIN je špatný. Jiní zákazníci, kteří pravděpodobně platili kartou On-Line, měli také smůlu, protože na terminálech nainstalovaných v ALZE, byl namontovaný nesprávný a necertifikovaný papír, tak jim žádná papírová účtenka nevylezla. Správný papír má být certifikovaný společností vyvíjející ty Platební Terminály, a nemá mít váhu větší než 40mg. Takže jsme všichni museli čekat ve frontě, a prodavači museli obsloužit jednotlivé zákazníky. Asi to nebylo pro ně úplně příjemné, tím spíše, že zákazníků bylo na té pobočce celkem dost. Takže bych to nutně nesváděl jen na záplaty. Chyb se na webu Alzy a také na pobočkách objevuje vícero, a ne všechny mají co do činění s Operačním Systémem, resp. jeho záplatami.

    Pozn. Zkušenost z pobočky Praha 5-Anděl, ale už mám i zkušenost z centrály v Holešovicích, kde jsem nakonec odešel na pult s pokladnami, kde jsem zaplatil svojí kartou ručně.