Hlavní navigace

Názor k článku Jak noví radní České televize a Českého rozhlasu ovlivní (nejen) digitalizaci od Fanny - Neříkám, že bude program vyhovovat jen mně, jen...

  • 10. 2. 2020 15:07

    Fanny

    Neříkám, že bude program vyhovovat jen mně, jen říkám, že je na můj vkus zpravodajstvi až příliš moc.. ČT24 jsem jeden čas sledoval, protože jsem nepřijímal nic jiného, ale na můj vkus se tam pořád dokola objevují jedny a ty samé informace po celý den v rámci studia ČT24. Teď samozřejmě nemyslím události, které se odehrály, ale spíše nějaké téma (brexit, pohřeb k. Gotta, volby,...), to běží prakticky neustále po celý den, rozdíl je v tom, že to říká jiný moderátor v jinou denní dobu. Podle mého názoru by bylo efektivnější tenhle tv program zrušit a mít jen události v 19.

    Ještě dotaz - může ČT jakožto veřejnoprávní médium provozovat třeba jeden placený program? Myslím, že by to bylo řešení. Popřípadě by taky nemuselo být od věci mít přístup ke čtyřem programům ze šesti, kdy by si divák sám vybral, které chce sledovat, komplet by byl za příplatek..