Hlavní navigace

Názor k článku Jak se povedl restart map na Atlasu? od David Antoš - Dobrý večer, pokud jste v článku nalezl faktické chyby,...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 14. 11. 2006 17:24

    David Antoš
    Dobrý večer,

    pokud jste v článku nalezl faktické chyby, pak mi je prosím napište, ty mě pochopitelně mrzí a neměly by se stávat. V diskusi jsem byl zatím upozorněn na dvě nepřesnosti, ty už jsou opraveny, máte-li tedy na mysli něco dalšího, sem s tím.

    Vámi vyjmenované výhrady jsou spíše vyjádřením nesouhlasu s některými názory, které jsem v článku prezentoval. Nedomnívám se proto, že by je bylo možné označit za chybu - že můžete mít jiný názor je přirozené a od toho zde je diskuse pod článkem, aby byla možná polemika. Pro příklad - jeden diskutující zde napsal, že vyšší kontrast leteckých snímků sice vypadá pěkně, ale při případné implementaci to může znamenat horší viditelnost popisků. Pokud se tedy domníváte, že udávané 3 měsíce vývoje není slušné tempo, nové mapy Atlasu nenapatří mezi špičku online map a jeho fotky nejsou vizuálně hezčí, prosím uveďte důvody, proč se tak domníváte a proč se já ve svém hodnocení mýlím. Nebo je neuvádějte, ale pak žádná diskuse s Vámi není možná, protože chybí její obsah.