Hlavní navigace

Názor k článku Jak študenti a plesnivý spisovatel bojovali za internet od * - Mlynář? Protekční synek Rity klímové, kamarádky V. Havla (poplatek...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 9. 5. 2016 14:03

  * (neregistrovaný) 192.168.1.---

  Mlynář?
  Protekční synek Rity klímové, kamarádky V. Havla (poplatek za použití jména Václav Havel zaplacen), novinář, bořič prasečáků a budovatel pomníků (neúspěšný), mluvčí vlády Tošovského (toho co zdefraudoval zlato ČNB), ministr bez portfeje odpověný za národností menšiny (akce Matiční), zakládající člen US, člen petičního výboru parlamentu... a tu se jeho jměnováním do podvýboru pro informatiku stává i odborníkem na internet. Místo ve vládě uhájil i za Špidly a Grosse, ale ve vlastní straně nikdy nezvítězil.
  ¨
  "V letech 2005–2007 pobýval na stipendijním pobytu v USA. V roce 2006 z Unie svobody vystoupil. Potom se zabýval podle svých slov „konzultační činností“ v oblasti telekomunikací a eGovernmentu. Byl šéfporadcem premiéra Jana Fischera a nyní pracuje v investiční skupině PPF. Jeho přestup z veřejného do soukromého sektoru vyvolal v médiích otázku, jestli by neměly být tyto přestupy možné až po určité době."
  Takže obyčejný "lobista" s kontakty na politiky na levo i pravo, něco jako Rittig a podobná verbež.