Hlavní navigace

Názor k článku Jakub Havrlant spouští prodej vlakových jízdenek, na projektu se podílí i Seznam od Rdm - Musím s vámi souhlasit. Celkem často jezdím Ostrava-Praha....

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 13. 3. 2014 13:38

    Rdm (neregistrovaný) 217.11.250.---

    Musím s vámi souhlasit. Celkem často jezdím Ostrava-Praha. Jsou zde 3 dopravci, ale... pro RegioJet mám aplikaci v mobilu, během dvou minut vím, jestli je v den a čas kdy potřebuji volno a rovnou z kreditu platím. Když není, tak jdu na web ČD, kde mám účet k In-kartě a tam si spoj vždycky najdu. Trvá to sice trochu déle (více kroků a trochu zmatek), ale s in-kartou jsou ceny v některých spojích stejné nebo i levnější než v RegioJetu.
    Nic víc člověk nepotřebuje. Jezdit LEO expressem může člověk jedině v nouzi nebo pokud je masochista. Za celkem vysoké ceny nedostanete nic, ani tu pitomou vodu, natož pohodlí. LE jsou příměstské vlaky a na tři a půl hodinové trase nemají v podstatě co dělat.
    Navíc moc nechápu co chtějí vlastně srovnávat? Ceny jízdného jsou zpravidla stejné po celý rok a nemění se tak jako ceny zboží v e-shopech.