Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Jakub Havrlant spouští prodej vlakových jízdenek, na projektu se podílí i Seznam od Tony - Pokud to bude jen vyhledávač spojení, tak to...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 3. 2014 12:49

  Tony (neregistrovaný) ---.sntcz.cz

  Pokud to bude jen vyhledávač spojení, tak to není žádná výhra.
  Jestli to bude umět optimalizovat cenu jízdenek podle trasy na výhodnější jízdné, tak to určitě cenu má.

  Např. jízdné Vizovice (u Zlína) -> Praha stojí dle ČD 440,-
  Místo toho koupené na části:
  Vizovice -> Zlín 28,-
  Zlín -> Brno 110,-
  Brno -> Praha 205,-
  tj. celkem 343,-

  V tom vidím výhodu minimálně ušetření nákladu cestujícímu. Pokud to donutí ČD upravit web na lepší vyhledávání, tak taky dobrý. Aktuálně však tohle nic neumí.

 • 14. 3. 2014 8:14

  Radek (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Je to toršku podivný svě ta říká se mu ještě pořád nesplasklá bublina. "Investoři" nacpou peníze do projektu, který nemá pořádně vymyšlenou architekturu jak vydělávat a o jeho autorech se záhy píše jak to rozjeli, jak jsou úspěšní, že už dostali první mega...jistě, asi ze mě hovoří závost, jsem takové štěstí neměl, dělat na něčem co mě baví za prachy...jenže rok uplyne, všichni zjistí, že to FAKT nevydělá ani korunu, důležití chlapci v cool tričkách se sbalí a se sturtupem se zapráší. Vlastně doposud je mi to puntna až na fakt, že s tím Lupa pořád musí otravovat. Co je na tomjle článku prosím vás tak zajímavého? Co je zajímavého na zbytečném webu co chce dělat něco co IDOS má už léta letoucí dokonale vylazene a relativně funkční a každý imho uživatel ví co je seznam a idos, ikdyby nevěděl co jsou ty internety. A co je zajímavého na projektu, který si člověk ani neprohlédne dokud někde nedá svůj email... nechápu.