Hlavní navigace

Názor k článku Jakub Vrána: Proč jsem opustil Facebook? Nechci řídit lidi, mě baví psát kód od David Grudl - Cohene, jsem toho názoru, že pokud někdo pod...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 13. 10. 2013 16:14

    David Grudl

    Cohene, jsem toho názoru, že pokud někdo pod rozhovor s člověkem X.Y., který je jak sám píšeš zajímavý, vloží komentář, že je spousta jiných programátorů, o kterých není slyšet, tak že je to hloupé. Takové věci nemají pod tím článkem co dělat. Mohu je napsat redakci, abych ji upozornil na dalšího zajímavého člověka.

    Ale pokud je napíšu přímo do komentářů, je v tom pouze a jen snaha shodit osobu X.Y. Vytvořit dojem, že ona se zuby nehty snaží do médií dostat a ubírá tak místo zajímavějším lidem. Opak je pravdou a komentář je de facto pomluva.

    Takže já tu spíš vidím velkou skupinu lidí, co se snaží X.Y. pošpinit a jiné, kteří jim oponují. Nenazval bych to obhajobou pana Vrány, protože jak ho znám, on naprosto žádnou obhajobu nepotřebuje, vlastně nevím o nikom, kdo by byl tak imunní vůči hloupým komentářům, jako on. Pochybuju, že si to tady bude číst. Takže jde jen o bláhovou reakci na hloupost, kterou alespoň já se bavím :-)