Hlavní navigace

Názor k článku Jarní novinky u Skylinku: Programy, přelaďování a nespokojenci od Pamětník - Pokud tyto 3 odkazy a hlavně to, co...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 4. 2011 15:54

    Pamětník
    Pokud tyto 3 odkazy a hlavně to, co sem v nich napsal, považujete za důkaz pro své tvrzení : "Jistě pro sebestředného provokatéra, pobrekávájícího nad zakončením 46. klidně vám ty desítky příspěvků Vašeho kničení najdu, jestli chcete ?", je pro mne zbytečné to komukoliv, pokud se na odkaz skutečně podívá, vyvracet, včetně Vás. Zejména, když jedno ze dvou uvedených témat se týká analýzy od stanice Inzertmax na fakt, že díky znemožnění vysílání na kanále 46, tato inzertní stanice vůbec nenašla cestu k více než milionovému potenciálu Pražanů. Kdo tedy tady kničel a pobrekával v desítkách příspěvcích?

    A že se Vás týká STA? Při vlastnictví tří satelitních příjmů "Když tedy mám 3 staré karty CryptoWorks" ještě prožíváte změny jejího předělávání? A když byla vaše STA analogová, to jste za ní nic nesolil? Kdo a proč STA u vás pořád předělává, když píšete "Protože tam kde signál DVB-T není a nikdo neví, co jaký byrokrat kolem toho se motající, v kterou chvíli, zrovna kde upeče", to jsem opět nepochopil a Vaší závislost na STA nechápu ani teď. Možná si tím nepřímo stěžujete na neschopného správce STA, ale to opět není obecný problém. Z mnoha dalších Vašich kritik stavu DVB-T ve vašem kraji jsem předpokládal, že díky DVB-S, jste ze závislosti na digitálním pozemním vysílání vyléčen.