Hlavní navigace

Názor k článku Jarní novinky u Skylinku: Programy, přelaďování a nespokojenci od anonym - 1) Stále se poslední dobou píše o pirátském...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 4. 2011 19:16

    bez přezdívky
    1) Stále se poslední dobou píše o pirátském zneužití Cryptoworksu u Skylink karte (TaT) - bylo by možná Lukáši dobré to čtenářům více přiblížit, protože se domnívám, že né každý to chápe (karty 00002...)a pod.

    2) Digitální rozhlas - řeknu vám, ať se Teleko a ostatní DAB vysílatelé u nás nezlobí, ale není nad přenosné nebo pevné internetové rádio. Zrovna před chvilkou jsem se vrátil od známého, který má zahradní pregolu kousek u domu, v pergole sleduje na TV tenis na Eurosportu (bez zvuku) a na stole má přenosné internetové rádio (wifinou spejené s jeho PC doma), kde mu hraje jeho oblíbené Rádio Dechovka. Ukázal mi funkce této mašinky (která stojí stejně jako přijímač DAB, kde chytíte ale jen pár stanic) - nastavil výběr kontinentu, pak stát v něm a žánr - a mašinka mu na displeji ukázala desítky a stovky internetových rádií - stačí si jen vybrat. Protože neexistuje rozhlasová stanice, která mimo éter nevysílá zároveň i přes internet - čili celé DAB je úplně k ničemu, snad jen vyjma aut - ale zde stejně mnoho lidí poslouchá cédéčka, protože to co se hraje na našich rozhlasových stanicích je něco otřesného (vyjma pár výjimek)