Hlavní navigace

Názor k článku Jarní novinky u Skylinku: Programy, přelaďování a nespokojenci od Pamětník - Doufám, že to ostatní účastníci zbytečně nečtou. Moc...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 4. 2011 19:29

    Pamětník
    Doufám, že to ostatní účastníci zbytečně nečtou. Moc velkým smyslem pro humor se ale nemůžete chlubit. Když ve větě "Samozřejmě nejsou Pražáci jiní občané, než ti od Čáslavi.", nevím proč čtete "Samozřejmě JSOU Pražáci jiní občané, než ti od Čáslavi". A obdobně i ve větě "Jen aby ta nepřejícnost nepřešla až do absurdity, že ti od Čáslavi mají stejné žaludky jako Němci, nebo Newyorčané a tak by měli mít všichni stejný přístup k TV zábavě?" je napsáno, že i když všichni mají stejné žaludky, nemají všichni pochopitelně i stejný nárok na TV zábavu. Pokud neznáte význam slov a větnou stavbu v češtině, neprozrazujte to na sebe alespoň takhle veřejně, jen se tím shazujete.

    V našem domě také existuje STA, ale co je v ní, už mnoho let nevím a těch pár korun paušálního poplatku neřeším. Ani nejsem až takový patriot, aby mne zajímala nějaká lokální stanice RTM, potažmo radniční TV a kvůli tomu se vzrušoval obsahem STA. Možná jste odvázán z příjmu Lobau a Jelení Hory prostřednictvím STA, mně ale stačí Němci i Poláci ze satelitu. Možná z toho diametrálně odlišného přístupu ke všemu, co se týká jakéhokoliv TV příjmu, pramení i všechna ta naše nepochopení a nedorozumění. Jen já to nemusím ventilovat prostřednictím výrazů jako je "demagogogu žvanivý" a Vaše příspěvky nedegraduji na "cintání a spamování". V tom jsme také rozdílní a jsem za to rád.