Hlavní navigace

Názor k článku Jedenáctý Den D – vaše týdenní dávka podnikatelské zábavy od Filip Brandejský - Pane Hejle, zcela reálně by mě zajímalo, nakolik...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 25. 3. 2011 14:44

    Filip Brandejský (neregistrovaný) ---.nextra.cz

    Pane Hejle, zcela reálně by mě zajímalo, nakolik vašemu úspěchu doopravdy věříte. Vaše prezentované odhady návratnosti, 70% úspěšnosti jsou věc jedna, papír snese všechno, ale pojďme se bavit ne o slovech, ale o skutcích.

    Jste ochoten se mnou závazně, před notářem, uzavřít sázku, že Váš projekt "Hledač" za 10 let nedosáhne ani 1% kapitalizace, kterou měla společnost Google po 10 letech fungování (čili v roce 2008)? Vzhledem k tomu, že svému úspěchu dáváte 70% šanci a já jsem Vám navíc benevolentně nastavil podmínky nikoliv "úspěšnější než Google" (více než 100%), ale pouhé 1%, neměl byste s tím mít dle mého zásadní problém. Navrhněte částku. Jistina se skládat nemusí, stačí smlouva ověřená notářem.

    Myslím to zcela vážně. Prostředků na to mám poměrně dost (více než mega, když se dohodneme) a za svým názorem si stojím. Jak reálně svou víru v úspěch vašeho hledače oceníte Vy?