Hlavní navigace

Názor k článku JOJ Family představila smyčku, vysílá v Multiplexu 4 od Dan Volejník - Děkuji Kukykuk. Také jsem se díval přímo na...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 9. 2016 1:18

  Dan Volejník

  Děkuji Kukykuk. Také jsem se díval přímo na stránky multiplex4.cz, kde jsou uvedeny dané kóty a protože mně udivilo, že se dá v Praze chytit tento multiplex také na kanále 44, tak jsem to sem napsal.

  Pravděpodobně se to chytí na venkovní anténu na střeše nebo STA, kterou bohužel nemohu využít. Stačí mi na to jen pokojovka, jelikož vysílač Praha_ÚTB na Olšanské mám nedaleko.

  Bohužel odtud není také šířena RS7/MPX1a na kanále 37, takže její signál je tu v centru bohužel špatný (opět na malou pokojovku v bytě). Nevíte někdo, jestli se neplánuje tato RS taky na tuto lokalitu? Vím, že by to bylo jen dočasné, než vyprší individuální oprávnění k jejímu šíření, ale v tak husté zástavbě by to bylo vhodné, aby SFN měla vysílač i v centru Prahy.

  Jinak MUX 4 ani doma pravidelně nesleduji, jelikož kostičky nemusím a dávám přednost raději satelitu nebo IPTV, kde jsou HD verze. Ale na chalupu v okolí Prahy s MUXem 4 počítám.