Hlavní navigace

Názor k článku K soudu za post na Facebooku? Může to být jednodušší, než se zdá od Chakat Nguyen Brownears - Ten rozsudek možná není tak marný. ** citace ** Soudkyně...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 9. 2015 15:17

  Chakat Nguyen Brownears (neregistrovaný) 192.168.1.---

  Ten rozsudek možná není tak marný.

  ** citace **
  Soudkyně Kateřina Kohoutková ho uznala vinným ze „schvalování trestného činu a z podpory hnutí směřujícímu k potlačení lidských práv a svobod“.
  ** konec citace **

  Na vojáky v Afgánistánu s pravděpodobností hraničící s jistotou zaútočil věřící ze skupinky zločinců prosazujících právo Šaría, méněcennost žen, boj s nevěřícími všemi prostředky a mnoho dalších nepěkných věcí. Dle mého názoru to je hnutí směřující k potlačení práv a svobod ...

  Schvalovat prosazování takových zločinných ideologií dle mého názoru není správné. Nevím, jestli to stačí na obhájení trestu pro Kesudise, ale třeba by se toho dalo využít. Alespoň by jeho potíže nebyly zcela marné.

  Možná by se dal rozsudek přiohnout a použít jako precedent i v případě jakýchkoli veřejných projevů této velice nebezpečné středověké víry.

  ... ale pochopitelně, je to jen můj názor na základě doměnek, který nemá žádnou váhu a nikoho tím k ničemu nenavádím, vše co píšu jsou bezvýznamné spekulace.