Hlavní navigace

Názor k článku Kalifornie považuje kriminalitu okolo aplikací pro iOS za vážný problém od JKL - OK, však proti novým povinnostem nic nenamítám -...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 14. 1. 2013 12:36

  JKL (neregistrovaný) 82.142.97.---

  OK, však proti novým povinnostem nic nenamítám - například vedení účetnictví, povinnost mít nějaké kontaktní údaje pro klienty atd.

  Ale k čemu je proboha moje rodné číslo veřejně vystavené na Internetu nebo dokonce moje soukromá adresa, která s podnikáním vůbec nijak nesouvisí? Tohle je docela brutální zásah do soukromí...

  Nakonec v zahraničí, například v USA, nic takového neexistuje. A pokud by někdo naflákal na Internet osobní údaje a adresu majitele nějaké společnosti, tak okamžitě dostane trest a bude muset platit obrovské odškodnění.

  Nechtěl byste rovnou všechny majitele firem, prokuristy, členy správních rad, jednatele a ředitele očipovat jako zvířata?

  Tyhle zákony jsou tady jenom kvůli socialistickým závistivcům! Přitom nemají co závidět... Ano, mám firmu, ale já zase neznám co to je jít si jenom tak posedět do hospody a kolikrát jsem třeba i několik měsíců vůbec neviděl rodinu a jezdil za businessem pomalu dál než lítali ve StarTreku :-D.
  Kdokoliv by tohle byl ochotný dělat, tak by na tom byl stejně (nebo hodně podobně).