Hlavní navigace

Názor k článku Kámasútra před 22. hodinou? Nova na ni doplatila díky reklamě na speciál Blesku od Pamětník - Netuším, zda má petan97 vlastní děti a v...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 8. 2015 11:00

  Pamětník

  Netuším, zda má petan97 vlastní děti a v jakém věku, ale pokud své názory opravdu na nich uplatňuje, nezávidím jim. Nevěřím totiž tomu, že hlavní výhodou moderní doby je volný přístup dětí k čemukoliv, třeba i k pornu, zabíjení jak na běžícím pásu a doměnce, že krev teče a bolest se týkají jen těch druhých.

  Názory "důchodců" se mohou někomu zdát předpotopní, ale dříve byly normální a společnost s nimi dokázala žít. Zda ale současná společnost přežije i tu ničím neregulovanou "internetovou demokracii", o tom si dovolím pochybovat. Mohu se sice mýlit, ale jako senior bych se toho ani nechtěl dožít.

  Ještě více bych se ale obával řízení společnosti těmi "mladými", kteří mají přehled, jak to v dnešní době "chodí". Pokud by se stal standardem zvyk, že názor, nepodpořený životními zkušenostmi, je ten jedině správný, potom se asi stala nějaká chyba už při výchově dnešní "mladé" generace.

  To je jen můj názor a odpověď na kritiku Rady. :-)