Hlavní navigace

Názor k článku Kauza okleštění: už i T-Mobile chce smluvní pokuty v plné výši od JKL - Ano, přesně tak! Například já jsem uzavřel firemní smlouvu...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 22. 4. 2015 11:36

  JKL (neregistrovaný) ---.234.broadband7.iol.cz

  Ano, přesně tak!

  Například já jsem uzavřel firemní smlouvu s T-Mobilem na určitý počet SIM, minimální plnění atd., kterou dodržuji a dodržet chci.

  Ve smlouvě například bylo, že když se něco se závazkem vypoví, tak zaplatím 20% z PLACENÉ ceny za SIM - což dělá několik desítek korun.

  Ovšem teď to operátor mění s tím, že musím platit 100% a z ceníkové ceny což dělá NĚKOLIK TISÍC KORUN!!!

  Taky jsem uzavřel smlouvu s tím, že když nesplním minimální plnění, tak si ho prostě jenom doplatím... Což může být minimální částka třeba jen pár stovek.

  Ovšem teď si to operátor změnil tak, že mu doplatím těch pár stovek a ještě dvakrát celé minimální plnění takže částka počítaná na STATISÍCE korun??!!!!!!

  Tohle Vám jako přijde normální?! Neměl bych mít snad právo pokud si někdo takto smlouvu změní od ní bez sankcí odstoupit?!

  Vždyť to je jako kdyby Vám někdo nabídl zaměstnání za 50 000 Kč v krásné kanceláři s pracovní dobou 9-17 po-pá jen v pracovní dny a zavázal jste se tam pracovat po dobu dvou let - takový závazek skutečně lze sjednat.

  Ale pak by řekl, že budete pracovat za minimálně mzdu 9200 Kč, třináctihodinové směny i o víkendech a svátcích, nebudete pracovat v kanceláři, ale v uhelném dole těžit uhlí, ale dvouletý závazek musíte dodržet!