Hlavní navigace

Názor k článku Kauza PRISM nekončí: NSA prý odposlouchávala i videohovory na Skypu od JKL - Pro fungování jakékoliv společnosti, jakéhokoli státu, jsou tajné...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 7. 2013 10:09

  JKL (neregistrovaný) ---.sprintel.cz

  Pro fungování jakékoliv společnosti, jakéhokoli státu, jsou tajné služby potřeba a musí mít přístup ke všem e-mailům, hovorům na skype a jiným komunikačním technologiím.

  Ani tak ne kvůli teroristům, ale je potřeba umět ovládat a kontrolovat to stádo tupohlavců, aby vláda věděla jak nejlépe postupovat.

  Navíc takové ty kecičky: "Na odposlech je třeba rozhodnutí soudu!", jsou jenom pro hloupé naivky, pro tupé prostáčky, kteří hned skočí na každou blbost. Jak vzniknul jakýkoliv stát? Většinou revolucí, válkou - zkrátka silou. Také to nerozhodoval žádný nezávislý soud po moudré poradě. Prostě někdo chtěl mít moc, ovládal dost lidí a peněz a tak si "prosadil" vlastní stát... A když mu někdo v tom státě bude dělat něco, co se mu nelíbí, tak sklapne a bude se na to dívat, protože zásah "rada moudrých" neschválila?

  Je to stejně tupý a naivní názor, jako když si někdo nabrnkne vdanou paničku a cítí se jako strašný frajer, že někomu nasazuje parohy. Za čas panička změní oficiálně svého živitele a náš "frajer" se pak strašně diví, že i jemu jsou nasazovány parohy :-D.

  Jestliže cokoliv obsahuje nějaký prvek už při svém vzniku, pak ho logicky musí obsahovat i při veškerém dalším fungování!

  Stát, který vzniknul použitím síly, ji bude používat i při běžném fungování.
  Ve vztahu, který vzniknul nevěrou, bude nevěra po celou jeho existenci.
  Firma, která vznikla díky krádeži, bude při své činnosti pokračovat v krádežích.

  To je opravdu někdo TAK MOC TUPÝ, že si může myslet nebo dokonce pokládat za pravděpodobné, aby někdo při zakládání státu postupoval naprosto proti všem zákonům (většinou je to trestné i podle těch budoucích), ale pak při vedení toho státu se v případě potřeby bál nějaký o milimetr porušit?

  HA HA HA! Vítejte v realitě, pohádka na dobrou noc skončila!