Hlavní navigace

Názor k článku Kauza PRISM nekončí: NSA prý odposlouchávala i videohovory na Skypu od Radek - Když sem se dozvěděl o kauze PRISM první...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 12. 7. 2013 17:22

    Radek (neregistrovaný) 109.238.215.---

    Když sem se dozvěděl o kauze PRISM první dva dny sem uvažoval sebestředně jako asi většina lidí a hlavně médií , poté sem si vzpomněl na globální mapu chřipky od googlu (podle vyhledávání pojmu chřipka a souvisejících pojmů) . Jestli informace z vyhledávání pojmů přes vyhledávač a pojmů přes komunikaci , přes Skype a td. Slouží jako zdrojový kod na kterém jsou stavěny algoritmy které sledují jednotlivé pojmy jako jejich množství (hustota,vývoj v čase a td.) na základě zkušeností vyvíjejí software jako centrální mozek který dokáže využít maximum informací pro domýšlivost budoucích událostí tak mají USA dokonalí šestý smysl. Když vnímám ten potenciál tak si říkám proč by toho nevyužili. Tak mě napadá jen jediná otázka , je to s pohledu evropana dobře že USA má teoreticky přímo mysteriozní smysl kdežto EU je vedlo toho jen pasivní pozorovatel?

    ps:Navíc tímto smyslem budou USA vědět vše o okolním světě ale nic o sobě , není to známka psychopata nebo jinak narušené osoby která je schopná všeho?