Hlavní navigace

Názor k článku Kdo nabízí eknihy na českém trhu od Bystroushaak - Naposledy se mi opravdu líbilo Velké U od...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 9. 2010 17:16

  Bystroushaak (neregistrovaný) ---.61.broadband3.iol.cz
  Naposledy se mi opravdu líbilo Velké U od Stephensona. Není to úplně jednoduchá kniha která by se četla sama, ale jakmile si člověk zvykne na autorův způsob myšlení, je to paráda :). Stephenson je jeden z těch autorů od kterých chci přečíst všechno, bohužel docela dost jeho knížek česky nevyšlo (ty co ano už jsem četl), takže uvažuji že si budu muset přečíst anglickou verzi.

  Na "V pavučině sítí" se kouknu, vypadá to zajímavě :)

  Knihy sdílím s bratrem, čte zhruba to co já a často nad nimi diskutujeme, s ostatními lidmi jen zřídka, přece jen neznám tolik čtenářů. Moji vrstevníci (studující vysokoškoláci) jsou většinou rádi že přečtou jednu knihu (učebnice a scripta v to nepočítám) za rok a to je ještě musí mít důvod.
  Občas když mě kniha nezaujme, nebo mám pocit že jí číst znovu nemusím, nechám jí ležet ve vlaku, v autobuse nebo v informačním centru mezi letáky. Líbí se mi představa že jí najde někdo koho to zaujme a třeba se mu bude líbit.

  Jinak pokud by někoho zajímalo co přesně čtu, tady je výpis za zhruba třičtvrtě roku zpět: http://kitakitsune.org/raw/doctene_knihy.txt (jedná se jen o dočtené knihy, datum značí dočtení, často čtu více knih najednou třeba měsíc, takže nemá cenu vyvozovat z toho jak dlouho mi trvá přečtení jedné knihy).