Hlavní navigace

Názor k článku Ladislav Šolc: Kdo ještě nenaskočil na cloud, tomu ujíždí vlak od Petr M - Ještě jsem ani nepochopil, jak s čmoudem generovat...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 7. 6. 2016 7:35

  Petr M (neregistrovaný) ---.145.broadband16.iol.cz

  Ještě jsem ani nepochopil, jak s čmoudem generovat zisk. To jako že když firma má účetnictví na serveru od Mrkvošrotu a účetní firma si tahá stejný data z čmoudu místo z VPN, tak se bude k příjmům připisovat jedna nula a u výdajů se bude shiftovat o bit doprava?

  Ne, to asi ne... Takže SVN v čmoudu. Najednou se při commitu opraví všechny chyby, že. Hmmm. A takový tisk přes čmoud - místo gigové sítě v baráku se to pošle po 100M lajně na přechroupání a potom po stejné lajně (sdílené se vším ostatním) zpátky... A najednou je to všechno rychlejší a růžovější...

  A nejlepší je, že pokud je mail server v čmoudu, tak přes něj odeslanou obchodní nabídku nikdo neodmítne, i kdyby pro něj byla nevýhodná! A vůbec se netvoří SPOF, závislosti na třetí straně, závislost na konektivitě (blbej bagrista = megový průšvih) atd.

  Btw, nemůže to, že v top 10 je firma s 20 lidma znamenat i to, že její šéf je prostě frikulín a místo podnikání a rozšiřování firmy si hraje s blbostma?

  P.S. Už ten slavnej čmoud podporuje IPv6?