Hlavní navigace

Názor k článku Komunitní servery: nadšenci versus portály od Radim Hasalík - Já si vzpomínám, že se kdysi autor Líbímseti.cz...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 17. 3. 2006 10:21

  Radim Hasalík
  Já si vzpomínám, že se kdysi autor Líbímseti.cz stal uživatelem dne :). Uživatel dne se zobrazoval při procházení Líbímseti.cz. Server tak motivoval uživatele, kteří jeho služby hodně využívali. Teď jsem to hledal a už jsem uživatele dne nenašel, takže možná tuto funkci zrušili.

  Co se Ukažse.cz týče, tak to je čistě soukromý projekt. Pokud jsou profily autorů skutečně zvýhodněny, je to jejich věc. Záleží pouze na uživatelích, zda jim takový přístup bude či nebude vadit.

  Já osobně si myslím, že by provozovatel neměl zneužívat funkcí svého webu pro zvýhodnění své osoby. Pokud provozovatel využívá svůj server, měl by mít stejné podmínky jako uživatel (neřeším rozdíly v administraci).

  Například já se snažím, abych své čistě osobní blognutí nedával na hlavní stránku Brouzdej.cz. Jmenoval jsem rovněž editory z řad uživatelů, kteří mají stejná administrátorská práva jako já. Prakticky mi tedy mohou přemístit i můj příspěvek z hlavní stránky zpátky do blogu.