Hlavní navigace

Názor k článku LG jako první deklaruje kompatibilitu s HEVC. Pro TV bude mít i speciální logo od Steve - "i plastová okna mají svojí záruční dobu a...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 6. 2016 16:39

  Steve

  "i plastová okna mají svojí záruční dobu a do nich nesmíš zasahovat"

  Tento držák který je vyráběn právě pro plastová okna (aby se do nic nevrtalo a co já vím ještě) ... se tam dát může at' jsou či nejsou okna v záruce - ničím se nenaruší ani neporuší. Já jsem si to tam přidělal taky když byly okna v záruce .... možná ještě jsou, nejsou, nevím, vždyt' je to jedno. A správce mi to povolill a nevadí mu to ... a nikomu to nevadí .... Po odmontování se okno zase uvede do předchozího stavu - nic víc, nic míň. Ten držák neznáš? Jediný problém, stojí poměrně dost peněz ... :-D (to je lidem škoda dát)

  Kdo má stará dřevěná, tak si tam může navrtat co chce .... pro nová nevím co existuje.

  "tak jako lízt na rekonstruované střechy kde vyházely původní stožáry STA" - kde vyházely stará STAčka, to asi problém bude, kor pokud tam nezbylo nic a nová střecha je nad tím plně zakryta. Jinak nevím kdo ti může zakázat lízt na střechu baráku kde bydlíš a vlastníš byt .... na to myslím nemá nikdo právo. Jak je to s instalací nevím, to asi problém bude, kor pokud je to něco nového. Takové detaily ti poví někdo z branže, či ten kdo se v tom víc pohybuje.

  S prutem můžeš doma zkoušet pokud máš štěstí na kvalitní a silné signály z daných vysílačů. Sám u ssebe mohu říct, že s prutem neúspěch .... jen v některých místech volně v prostoru mux4 - což je taky na 2 věci. Mux1 a 2 kdepak. U okna by šel naladit Bogen s 28.k. 33. a 42 s velkými potížemi. Takže co s takovým příjmem .... nic. Pruty jdou použít kde jsou sídliště ve svahu a je vidět dobře na vysílače nebo mají velmi dobrý profil a svítí velkým výkonem.

  Ty pokojovky co mají ten megazesilovač, to je úplně k ničemu .... když něco pracně naladíš a zdá se že to bude vpohodě, za chvíli to v pohodě není a máš po signálu. A takto můžeš honit duchy pořád dokola až tě to přestane bavit .... :-D a takový příjem pěkně vytáčí, to si jistě dokážeš představit jak to u uživatele kvasí a kvasí až pak lítaj i nehezká slova. Znám od svých sousedů z baráku ....