Hlavní navigace

Názor k článku Majitel Skylinku nabízí v Belgii placený DVB-T2 příjem patnácti kanálů v SD rozlišení od Pamětník - A proč jen noviny? Já žádné nekupuji a...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 9. 12. 2017 18:14

    Pamětník

    A proč jen noviny? Já žádné nekupuji a tak ani nevím, kolik je v nich reklam a kolik proto stojí? Kdybys nebyl hulvát a stále každého oponenta nečastoval nevhodným označováním, to bys své argumenty neměl dostatečně silné? T2 nepřišlo jen proto, aby byla digitální distribuce TV zpoplatněna. Byla nám vnucena proto, že část TV pásma bude odkrojena pro jiné služby a toto omezení bude nahrazeno kapacitnějším DVB-T2. Tudíž s levnější distribucí. Sice chápu, že komerční služby se snaží zvýšit své zisky, ale neměly by to dosahovat prostředky, které se blíží vydírání. A ty nutíš diváky, aby jako tupé ovce přijali a financovali reklamní stanice typu Nova, Prima,..... Nesnaž se ale vyvolávat dojem, že komerční TV nic za své sledování nechtějí, když se zdráhají vstoupit do DVB-T2, kde je šíření levnější, ale to by nové poplatky moc neospravedlnilo. Je mi také záhadou, proč píšeš o zpoplatněném DVB-T2 a vůbec už neargumentuješ zkvalitněním vysílání, které by měly zajistit HD verze? Proč ten posun ze zpoplatnění HD na pouhé SD, snad inspirovaný z Belgie?

    Co mne ale opravdu udivuje, že ty, který všechno ví a nejlépe, najednou připouští, že neví co s platbou dělají operátoři. To mne přímo šokuje. Nebo je to jen tvé mlžení, abys nemusel přiznat barvu? Pokud se domníváš, že do hospodaření operátorů nikomu nic není, proč je tobě vlastní, že mluvíš do financování TV divákům a vnucuješ jim své názory?