Hlavní navigace

Názor k článku Majitel Skylinku nabízí v Belgii placený DVB-T2 příjem patnácti kanálů v SD rozlišení od anonym - Nikoho nezajímá, co ty kupuješ nebo ne. Fakt...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 9. 12. 2017 19:03

  bez přezdívky

  Nikoho nezajímá, co ty kupuješ nebo ne. Fakt nechápu, proč se pořád snažíš být středobodem vesmíru :D

  Pokud jde o mě, tak já opravdu nikoho nenutím, aby nějakou službu využíval a je mně úplně jedno, jestli si někdo jiný za TV platí nebo kouká na SD mazanice. To jenom kolenovrti neustále prskají všude okolo, jak jim chce někdo jejich "hračku" zpoplatnit a nejsou ochotni ani na okamžik připustit, že je věcí každé TV stanice, jaký obchodní model zvolí. A právě kolenovrti neustále vytváří dojem, že se snad zboří svět, když se za komerční TV začne platit. Tak se už koukej probrat a uvědom si, kdo je tady netolerantní a někomu něco vnucuje. Já to nejsem a pouze popisuji realitu na TV trhu.

  Co se týká Belgie, tak to lze sledovat pouze pro zajímavost, ve zdejších končinách nabízí Skylink plnohodnotné HD a nic se na tom měnit nebude. Takže jakákoliv debata na toto téma nemá význam.

  Hospodaření privátních subjektů je tvoje zbytečná starost, on se také třeba Skylink nezajímá o to, jak ty naložíš se svým důchodem.