Hlavní navigace

Názor k článku Martin Kasa (Pilulka.cz): Některé lékárny pořád nepochopily, že jsou tady pro pacienty od anonym - Dobrý den, děkuji za váš názor, dovolím si ale...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 18. 7. 2018 22:02

  bez přezdívky

  Dobrý den,

  děkuji za váš názor, dovolím si ale nesouhlasit. Našimi čtenáři rozhodně nepohrdáme a velmi dobře víme, že skvěle rozumí psanému textu. Argument, že videorozhovor je příznak lenosti autora, je poněkud mimo. Příprava natáčení a následné zpracování materiálu je mnohem pracnější než v případě klasického (přepsaného) rozhovoru. Videorozhovor nám zabere minimálně celý pracovní den, někdy i víc, protože nemáme pevné studio, jezdíme vždy za osobnostmi, se kterými je rozhovor veden.

  Navíc máme k dispozici přesné statistiky a jsme mile překvapení, jak velký je o videorozhovory zájem. Zároveň umožňujeme stáhnout si audio, aby si zájemci mohli nahrávku poslechnout později. Zřejmě to přeměníme v klasický podcast. Prostě máme podložené, že o videorozhovory, které nejsou navíc vůbec sestříhány (v klasickém rozhovoru se při přepisu některé psasáže naopak mění).

  Ale nebojte, neplánujeme, že bychom videorozhovorů měli víc. Hodláme publikovat max. 2 do měsíce, klasických rozhovorů a textů vydáváme mnohem víc.

  Přeji klidný zbytek dne
  Jan Vaca / Internet Info