Hlavní navigace

Názor k článku Martin Troják (Jota): Nemůžeme prodávat e-knihy o moc levněji než tištěné od Flasi - Trochu přecňujete spisovatele. Spíchnout e-shop z nějakých šablon je...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 5. 2. 2013 17:45

  Flasi (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Trochu přecňujete spisovatele.
  Spíchnout e-shop z nějakých šablon je přesně to, co bych nikomu nedoporučoval. Výsledek bude buď hrozný a polofunkční, nebo hrozný a nefunkční.
  Vzít první hotové řešení e-shopu může být zajímavé řešení pro matku na mateřské, která chce prodávat nějaké fyzické zboží na dobírku.
  Při nákupu e-knihy, kterou mohu bez problémů získat někde jinde mají zákazníci nějaké požadavky na komfrot, rychlost, funkčnost a jednoduchost. Spoustu zákazníků jste ztratil už předem tím, že jim do nedokážete prodat okamžitě přímo do čtečky. A vy navrhnujete něco spíchnout.... Které řešení zdarma má nějaký použitelný platební kanál?

  Každopádně pokud je někdo spisovatel a ovládá základy webového programování, může se o to pokusit. Pokud je někdo spisovatel a má kamaráda webového vývojáře, co bude ochoten mu zdarma věnovat mnoho hodin práce, tak se o to mohou pokusit.

  Jinak je jasné, že nechat svou knihu prodávat nějakým profi e-shopem (a zaplatit mu za to) je mnohem výhodnější.

  Nemluvě o tom, že ať si sám uděláte propagaci jakou chcete, tak když na vás budou v zavedeném e-shopu narážet náhodní zákazníci, tak prodáte vždycky víc :-)